Strony internetowe WCAG - Audyt dostępności - Deklaracja

Tłumaczenie na PJM - Polski Język Migowy

Zakres działalności jednostki w (PJM) polskim języku migowym

Ustawa z dnia 19 lipca 2019r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami w Art. 6 pkt 3c mówi, że w zakresie dostępności informacyjno-komunikacyjnej jednostki publiczne zobowiązane są do zapewnienia na stronie internetowej danego podmiotu informacji o zakresie jego działalności - w postaci elektronicznego pliku zawierającego tekst odczytywalny maszynowo, nagrania treści w polskim języku migowym oraz informacji w tekście łatwym do czytania.

Automatyczny walidator dostępności stron internetowych

Z walidatorem WCAG - ALLY zbadasz i zmierzysz dostępność cyfrową każdej strony internetowej. Sam przeprowadzisz audyty automatyczne i wspomagane audyty eksperckie. Możesz powtarzać audyty bez ograniczeń, stale  utrzymując wysoki poziom dostępności cyfrowej Twojej strony.

Dostępna strona internetowa

Dostępność strony internetowej oznacza, że może z niej skutecznie korzystać każdy na dowolnej aplikacji klienckiej, na dowolnym urządzeniu, z dowolnego rodzaju połączenia, w każdych warunkach, bez względu na sprawność swoich zmysłów. Od 4 kwietnia 2019 roku podmioty publiczne zobowiązane są do zapewnienia dostępności cyfrowej swoich stron ustawą.

Audyt dostępności strony internetowej

Oferta w trakcie przygotowywania.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące wykonania audytu dostępności strony internetowej, prosimy o kontakt.

Deklaracja dostępności strony internetowej

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w przygotowaniu deklaracji dostępności strony internetowej, chętnie pomożemy. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości i opracujemy dla Państwa deklarację zgodną z warunkami technicznymi.

© 2021 DostepnaStrona.pl
Zamknij menu mobilne

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.

Wróć na początek strony