Tłumaczenie na PJM - Polski Język Migowy

Zakres działalności jednostki w (PJM) polskim języku migowym

Ustawa z dnia 19 lipca 2019r. o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami w Art. 6 pkt 3c mówi, że w zakresie dostępności informacyjno-komunikacyjnej jednostki publiczne zobowiązane są do zapewnienia na stronie internetowej danego podmiotu informacji o zakresie jego działalności - w postaci elektronicznego pliku zawierającego tekst odczytywalny maszynowo, nagrania treści w polskim języku migowym oraz informacji w tekście łatwym do czytania.

Polski Język Migowy

Polski język migowy (PJM) to język migowy, którym posługują się głusi Polacy. Jest pełnoprawnym językiem, posiada wszystkie jego cechy. Charakteryzuje się gramatyką wizualno-przestrzenną - czyli zamiganie jakiegoś znaku w konkretnym miejscu nadaje mu dodatkowe znaczenie.

Tłumaczenie na PJM

Jeśli potrzebują Państwo materiału wideo opisującego działalność Państwa jednostki w PJM, zapraszamy do kontaktu. Film powstaje na podstawie przesłanego przez Państwa tekstu a jego cena zależna jest od jego długości. W celu przygotowania dla Państwa wyceny, prosimy o przesłanie nam pliku tekstowego z opisem działalności jednostki. Odpowiedzi udzielimy w ciągu 24 godzin.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mail.

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

© 2024 DostepnaStrona.pl
Zamknij menu mobilne

Publish the Menu module to "offcanvas" position. Here you can publish other modules as well.
Learn More.

Wróć na początek strony